Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
Главная

Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе

Миронов Сергей Александрович
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 26
+7 843 557 76 75 (факс)
km.r@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.313
Эш сәгатьләре:

Биография

Аппарат

Хисматуллин Ильсур Маратович
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы беренче урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 36
Ilsur.Hismatullin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.312
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00

Батманов Александр Юрьевич
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 58
Aleksandr.Batmanov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.306
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00

Воробьев Максим Анатольевич
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 17
M.Vorobev@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.115
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Забиров Руслан Фуатович
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 68
Ruslan.Zabirov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.519
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00

Загидуллина Алия Рустемовна
Киров һәм Мәскәү районнары администрациясе башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 91
A.R.Zagidullina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.417
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00

Оештыру һәм кадрлар эше бүлеге

Аксенова Марина Юрьевна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 51
Marina.Aksenova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.213
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Гафарова Гузель Фаритовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 35
Guzel.Gafarova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.310
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Гаттарова Наиля Энверовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 86
Nailya.Gattarova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.307
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Романова Юлия Александровна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 35
Yuliya.Romanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.310
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Масагутов Артур Маратович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 86
Artur.Masagutov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.307
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Шишкина Валерия Сергеевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 86
Valeriya.Shishkina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.307
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Массакүләм мәгълүмат чаралары белән үзара эшчәнлек бүлеге

Ямбаршева Екатерина Сергеевна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.309
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Райс Екатерина Владимировна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 41
Ekaterina.Rays@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.309
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Юридик бүлек

Новикова Нина Львовна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 23
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.420
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Чумакова Кристина Геннадиевна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 23
Kristina.Chumakova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.420
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Васигина Александра Александровна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 43
Aleksandra.Vasigina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.419
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Зеленков Савелий Викторович
Юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 43
Saveliy.Zelenkov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.419
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Гомуми бүлек

Ахметов Искандер Рафисович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 59
Iskander.Ahmetov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.102
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мазитова Гульназ Фоатовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 95
GF.Mazitova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.107
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Данилина Эльмира Ильдусовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 92
Elmira.Danilina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.104
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Идрисова Гульнар Наилевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 93
Gulnar.Idrisova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.104
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Ногуманова Альмира Ильдаровна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 96
Almira.Nogumanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.107
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Назипова Эльвира Данисовна
Алып баручы белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 94
Elvira.Nazipova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.104
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Ерошина Альбина Рафаиловна
Алып баручы белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Сулейманова Фарида Шафигуловна
Өлкән корректор
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 65
Farida.Suleymanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.101
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Ильясова Динара Фаридовна
1 нче категория инженеры
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.103
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Костина Людмила Анатольевна
1 нче категория документ
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 56
Lyudmila.Kostina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.107
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Хасанова Розалия Насиповна
Документовед
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 06
Rozaliya.Hasanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.105
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мәгълүматлаштыру бүлеге

Адрианов Евгений Владимирович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 55 (408)
Evgeniy.Adrianov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.422
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Герасимов Геннадий Евгеньевич
1 нче категория мәгълүматны яклау белгече
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 74 44
Gennadiy.Gerasimov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.423
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Бухгалтерлык исәбе һәм хисаплылык бүлеге

Мухамедышева Лариса Батыровна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.304
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Анохина Эльвина Ринатовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 80
E.Anohina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.302
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Кондратьева Виктория Евгеньевна
1 нче категорияле бухгалтер
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.302
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Тышкы төзекләндерү һәм төзелеш бүлеге

Зайнуллин Тимур Расимович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 44
Timur.Zaynullin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Фаткуллин Марат Рашидович
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 44
Marat.Fatkullin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 215 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Шишов Евгений Викторович
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 15
Evgeniy.Shishov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 214 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мазитов Кирилл Валерьевич
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 44
Kirill.Mazitov@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 214 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Самохотина Елена Алексеевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 87
Elena.Samohotina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 217 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Фомин Андрей Владимирович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 15
A.Fomin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 214 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Кабанова Юлия Васильевна
1 нче категория инженеры
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 89
Yuliya.Kabanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 216 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Торак-коммуналь хуҗалык бүлеге

Шакиров Адель Аликович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 18
Adel.Alikovich@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.116
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Ибрагимова Лилия Мударисовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 60
LM.Ibragimova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.112
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Белоус Елена Сергеевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 78
Elena.Belous@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.111
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Габидуллин Линар Ранифович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 60
Linar.Gabidullin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.117
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Воробьев Сергей Сергеевич
1 нче категория инженеры
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 39
Sergey.Vorobev@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.111
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Рябченко Вадим Игоревич
Инженер
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Торак массивлары белән эшләү бүлеге

Дукнатов Владимир Михайлович
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 67 57
Duknatov.Vladimir@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.218
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Зиганшин Линар Рустемович
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 46
Linar.Ziganshin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.219
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Юрикова Ольга Ивановна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 48
Olga.Yurikova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 213 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Лукманова Эльмира Ильдаровна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 82
Elmira.Lukmanova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 213 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Паршенкова Елена Ивановна
1 нче категория инженеры
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 19
Elena.Parshenkova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.220
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Торак сәясәте бүлеге

Литвин Андрей Юрьевич
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 12
Andrey.Litvin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 222 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Трифонова Юлия Борисовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 37
YB.Trifonova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 221 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Вафина Лилия Альбертовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 69
LA.Vafina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 223 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Давлятшина Елена Олеговна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 53
Elena.Davlyatshina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 221 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Козлова Надежда Ивановна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 11
NI.Kozlova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 221 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Багаутдинова Ринатовна Ринатовна
Документовед
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 00
A.Bagautdinova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 221 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Балалар һәм яшьләр эшләре бүлеге

Михеев Павел Викторович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 34
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 516 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Загуменнова Алина Олеговна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 34
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 516 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Сырыгин Владислав Константинович
1 нче категория эксперты
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.309
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Физик культура һәм спорт бүлеге

Полушина Елена Викторовна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 20
Elena.Polushina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 526 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Черкасова Наталья Владимировна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 45
Natalya.Cherkasova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 523 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Хайруллин Рузаль Наилевич
1 нче категория эксперты
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 45
Ruzal.Hayrullin@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.423
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мәдәният бүлеге

Шайдуллина Динара Радифовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 61
Dinara.Shaydullina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.410
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Икътисадый үсеш бүлеге

Гришкина Татьяна Юрьевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 14
Tatyana.Grishkina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 415 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Ахмедова Ирина Александровна
1 нче категория икътисадчысы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 14
Irina.Ahmedova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 415 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Сатып алулар бүлеге

Сычева Яна Олеговна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 13
Yana.Sycheva@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.301
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Остальцева Ирина Анатольевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 88
Irina.Ostalceva@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.301
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Савкина Марина Валерьевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 34
Marina.Savkina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.301
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Кулланучылар базары һәм хезмәт күрсәтүләр бүлеге

Казакова Алсу Масхутовна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 33
Alsu.Kazakova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 416 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Каюмова Альфия Рашидовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 67
Alfiya.Kayumova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 414 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Шайхетдинова Альбина Альтафетдиновна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.414
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Перспектив проектлар һәм максатчан программалар бүлеге

Сугоняко Денис Викторович
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.308
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Кулешов Артур Александрович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Тямаева Оксана Анатольевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.309
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Опека һәм попечительлек бүлеге

Жирнова Наталья Анатольевна
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 21
Natalya.Zhirnova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 120 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00; Пәнҗешәмбе: 9.00 - 12.00; язма буенча (шәхсән яисә телефон аша)

Белова Татьяна Александровна
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 54
Tatyana.Belova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 118 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
Дүшәмбе: 14.00 - 17.00 (опекуннар); Сишәмбе: 14.00 - 18.00; Пәнҗешәмбе: 9.00 - 12.00, язма буенча (шәхсән яисә телефон аша)

Бучарова Олеся Валерьевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 54
Olesya.Bucharova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 122 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Сафина Ильсина Ильдусовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 73
Ilsina.Safina@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 119 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00; Пәнҗешәмбе: 9.00 - 12.00, язма буенча (шәхсән яисә телефон аша)

Мирсаетова Оксана Юрьевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 90
Oksana.Mirsaetova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 118 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе: 14.00 - 18.00; Пәнҗешәмбе: 9.00 - 12.00, язма буенча (шәхсән яисә телефон аша)

Федорова Елена Анатольевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 73
Elena.Fedorova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 120 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Новикова Венера Равилевна
Алып баручы белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 84
VR.Novikova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 120 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Пыжикова Яна Анатольевна
Алып баручы белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 84
Yana.Pyzhikova@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 119 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
Дүшәмбе: 14.00 - 17.00 (опекуннар); Сишәмбе: 14.00 - 18.00; Пәнҗешәмбе: 9.00 - 12.00, язма буенча (шәхсән яисә телефон аша)

Янтыкова Эльвира Рафхатовна
Алып баручы белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
557-76-90
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Балигъ булмаганнар эшләре һәм аларның хокукларын яклау комиссиясе

Шакирова Лейсан Раисовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 82, каб.109
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Иҗтимагый куркынычсызлык мәсьәләләре буенча бүлек

Бикмаев Салават Рифатевич
Бүлек җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 30
Salavat.Bikmaev@tatar.ru
Адрес:
420095, Казан ш., Восстание ур., 82, 100 каб.
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Болтовский Эдгар Дмитриевич
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 74
Адрес:
420095, Казан, Энергетиклар ур., 4
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе, пәнҗешәмбе: 17.00 - 19.00

Барышев Виктор Владимирович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 557 76 74
Адрес:
420032, Казан, Ст.Халтурин ур., 16/2
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе, пәнҗешәмбе: 17.00 - 19.00

Гатин Булат Рамилевич
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 526 87 22
Адрес:
420095, Казан, Восстание ур., 90а
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе, пәнҗешәмбе: 17.00 - 19.00